Cze 03 2015

Czas na świeżym powietrzu

Published by at 12:15 am under Uncategorized

image (11)

Ogród, zielony skrawek ziemi te właśnie słowa wystarczą już w zupełności, by wprowadzić mnie w genialny nastrój. Moje podwórko pełni jednocześnie wiele funkcji: miejsce spotkań, imprez rodzinnych, urządzania przyjęć przy grillu, relaksu i odpoczynku, zabaw ze zwierzakami i dziećmi, inspiracji i przemyśleń. To aż niewiarygodne, że tyle zalet ma tylko jedno miejsce. A jednak tak jest!

Można niemal w nim spędzić całe swoje życie, a na pewno cały swój wolny czas. W końcu przebywanie na świeżym powietrzu jest najzdrowsze. Zwłaszcza, kiedy w dzisiejszych czasach ludzie przesiadują tylko przed komputerem, siedzą na portalach społecznościowych lub gapią się bezrozumnie w telewizor. To dopiero nazywa się marnowanie czasu, jak dla mnie. Wasz ogród na Was czeka byście się nim zaopiekowali i poświęcili mu parę cennych chwil. Inwestujecie wtedy we własne zdrowie i Wasz ogródek, który stanie tylko i wyłącznie Waszym osobistym królestwem.

Podsumowując nie ma sensu siedzieć w domu zwłaszcza, gdy mamy piękną pogodę i radosny śpiew ptaków za oknem. To jest bardziej relaksuje niż telewizja czy internet.

Możliwość komentowania Czas na świeżym powietrzu została wyłączona